Помолитесь о моем пока еще не рожденном малыше

Люди Добрые, смиренно прошу помолиться за...
Ольга_020478
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 14 апр 2008, 19:17

Помолитесь о моем пока еще не рожденном малыше

Сообщение Ольга_020478 »

Люди добрые, мир вам!
Прошу, помолитесь о моем пока еще не рожденном ребеночке, чтобы не подтвердился страшный диагноз, который врачи подозревают.
Надежда осталась только на Бога, я и сама молюсь и прошу... но боюсь, что недостойна я чуда, уж очень много грехов на мне.
Ольга_020478
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 14 апр 2008, 19:17

Сообщение Ольга_020478 »

Здравствуйте.
Опять я здесь. Все у нас в семье пошло наперекосяк. Муж ушел к другой женщине, сказал что не любит меня давно. Что дальше делать даже не знаю. Ходила к Матронушке, слезно просила ее о помощи. Одна надежда на нее.
Олеся 1
Сообщения: 13
Зарегистрирован: 19 май 2008, 15:18

Сообщение Олеся 1 »

Матрона, помоги в беде рабе божей Ольге, спаси ее, помоги перенести все, что жизнь ей преподносит. Спаси ее от всяческих бед и ненастий. Моли Бога о ней, прости ей все прегрешения.
Горячева Наталья
Сообщения: 612
Зарегистрирован: 20 мар 2007, 16:31

МАТРОНУШКА, РОДНАЯ, ПОМОГИ Р.Б. ОЛЬГЕ НЕПРАЗДНОЙ!

Сообщение Горячева Наталья »

МАТРОНУШКА, РОДНАЯ, ПОМОГИ Р.Б. ОЛЬГЕ НЕПРАЗДНОЙ!
МАТУШКА, ПОПРОСИ МАТЕРЬ БОЖЬЮ "УМЯГЧЕНИЕ ЗЛЫХ СЕРДЕЦ" ПОМОЧЬ РАБЕ БОЖЬЕЙ ОЛЬГЕ: ПОМОЧЬ ЕЙ РОДИТЬ ЗДОРОВОГО РЕБЕНКА, УБРАТЬ С ЕЁ ЖИЗНЕННОГО ПУТИ ЗЛЫХ ЛЮДЕЙ. ПОДДЕРЖИ ЕЁ ТВОЕЙ СВЯТОЙ ПОМОЩЬЮ И МОЛИТВОЙ, ХРИСТА И ЕГО СВЯТОЙ МАТЕРИ РАДИ.
Молитва к Пресвятой Богородице перед Ея иконой, именуемой “Умягчение злых сердец”
О многострадальная Мати Божия, Превысшая всех дщерей земли, по чистоте Своей и по множеству страданий, Тобою на земли перенесенных, приими многоболезненныя воздыхания наша и сохрани нас под кровом Твоея милости. Иного бо прибежища и теплаго предстательства разве Тебе не вемы, но, яко дерзновение имущая ко Иже из Тебе рожденному, помози и спаси ны молитвами Своими, да непреткновенно достигнем Царствия Небеснаго, идеже со всеми святыми будем воспевать в Троице единому Богу ныне и присно, и во веки веков. Аминь.


Тропарь Пресвятой Богородице перед Ея иконой, именуемой “Умягчение злых сердец”
Тропарь, глас 5
Умягчи наша злая сердца Богородице, и напасти ненавидящих нас угаси, и всякую тесноту души нашея разреши: на Твой бо святый образ взирающе, Твоим состраданием и милосердованием о нас умиляемся и раны Твоя лобызаем, стрел же наших, Тя терзающих, ужасаемся. Не даждь нам, Мати благосердная, в жестокосердии нашем и от жестокосердия ближних погибнути, Ты бо еси воистину злых сердец Умягчение.
Ольга_020478
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 14 апр 2008, 19:17

Сообщение Ольга_020478 »

Храни Вас Господь, Олеся, и помоги Господи Вашей сестре Ольге. Спасибо Вам.
Наталья, Вас не устаю благодарить! Храни Вас Бог и Вашу дочь Юлию. Вы мне очень помогаете и успокаиваете. Вам обязательно воздастся за доброту и отзывчивость.
Горячева Наталья
Сообщения: 612
Зарегистрирован: 20 мар 2007, 16:31

ДА ПРЕБУДЕТ ГОСПОДЬ ВСЕГДА РЯДОМ,ХРАНИТ МАТРОНУШКА МОЛИТВАМИ

Сообщение Горячева Наталья »

"Приходящего ко Мне, не изгоню вон" - слова Христа.

Молитва к Пресвятой Богородице перед Ея иконой, именуемой “Млекопитательница”
Молитва первая
Приими, Госпоже Богородительнице, слезная моления рабов Твоих, к Тебе притекающих. Зрим Тя на святей иконе, на руках носящую и млеком питающую Сына Твоего и Бога нашего, Господа Иисуса Христа. Аще и безболезненно родила еси Его, обаче матерния скорби веси и немощи сынов и дщерей человеческих зриши. Темже тепле припадающе к цельбоносному образу Твоему и умиленно сей лобызающе, молим Тя, всемилостивая Владычице: нас, грешных, осужденных в болезнех родити и в печалех питати чада наша, милостивно пощади и сострадательно заступи, младенцы же наша, такожде и родившия их, от тяжкаго недуга и горькия скорби избави. Даруй им здравие и благомощие, да и питаемии от силы в силу возрастати будут, и питающия их исполнятся радостию и утешением, яко да и ныне предстательством Твоим из уст младенец и ссущих Господь совершит хвалу Свою. О Мати Сына Божия! Умилосердися на матери сынов человеческих и на немощныя люди Твоя: постигающия нас болезни скоро исцели, належащия на нас скорби и печали утоли, и не презри слез и воздыхании рабов Твоих. Услыши нас в день скорби пред иконою Твоею припадающих, и в день радости и избавления приими благодарная хваления сердец наших. Вознеси мольбы наша к престолу Сына Твоего и Бога нашего, да милостив будет ко грехом и немощем нашим и пробавит милость Свою ведущим имя Его, яко да и мы, и чада наша, прославим Тя, милосердую Заступницу и верную надежду рода нашего, во веки веков. Аминь.
Молитва вторая
О Пресвятая Госпоже Владычице наша Богородице, Небесная наша Царице, млеком Христа Бога нашего питавшая, и нас недостойных и многогрешных Твоею богатою милостию питаеши. Спаси и избави нас грешных рабов Твоих от напрасныя клеветы, от всякия беды и напасти и внезапныя смерти. Помилуй нас в дневных часех, во утренних и вечерних и во всякое время сохрани нас: стоящих, сидящих соблюди и на всяких путех ходящих и в ночных часех спящих покрый и заступи. Защити нас, Владычице Богородице, от всех наших враг видимых и невидимых и от всякаго злаго обстояния. На всяком месте и на всякое время буди нам, Мати Преблагая, необоримая стена и крепкое заступление, всегда, ныне и присно, и во веки веков. Аминь.

Тропарь Пресвятой Богородице перед Ея иконой, именуемой “Млекопитательница”
Тропарь, глас 3
Без семене от Божественного Духа волею же Отчею, зачала еси Сына Божия. От Отца без матере прежде век суща, нас же ради из Тебе без отца бывша плотию познала еси Младенца и млеком питала еси. Темже не престай молити избавитися от скорбей душам нашим.
Величание
Величаем Тя, Пресвятая Дево, Млекопитательнице Спаса нашего, и чтим образ Твой святый, от негоже благодать исцеления нам присно подаеши.

Молитвы к Пресвятой Богородице перед Ея иконой, именуемой “Феодоровская”
Молитва первая
О, Пресвятая Владычице Богородице и Приснодево, Марие, единая надеждо нам грешным! К Тебе прибегаем и Тебе молим, яко велие имаши дерзновение пред рождшимся от Тебе по плоти Господем Богом и Спасителем нашим Иисусом Христом. Не презри слез наших, не возгнушайся воздыханий наших, не отрини скорби нашея, не посрами упования нашего на Тя, но Матерними молении Твоими умоли Господа Бога, да сподобит нас грешных и недостойных свободитися от грехов и страстей душевных и телесных, умрети миру и жити Ему единому по вся дни живота нашего. О Пресвятая Владычице Богородице, путешествующим спутешествуй и ограждай и охраняй оныя, избави плененных от пленения, свободи страждущих от бед, утеши сущих в печали, скорбех и напастех, облегчи нищету и всяко злострадание телесное, и даруй всем вся потребная к животу, благочестию и жизни временней. Спаси, Владычице, вся страны и грады и сию страну и сей град, имже сия чудотворная и святая икона Твоя дадеся во утешение и ограждение, избави я от глада, губительства, труса, потопа, огня, меча, нашествия иноплеменных, междоусобныя брани, и отврати всякий гнев на ны праведно движимый. Даруй нам время на покаяние и обращение, избави нас от внезапныя смерти, и во время исхода нашего предстани нам явльшися, Дево Богородице, и избави нас от воздушных мытарств, князей века сего, сподоби на Страшнем Судищи Христовем стати одесную, и соделай нас наследники вечных благ, да славим вовеки великолепое имя Сына Твоего и Бога нашего со Безначальным Его Отцем и Святым и Благим и Животворящим Его Духом, ныне и присно и во веки веков. Аминь.
Молитва вторая
О Премилосердая Госпоже, Царице Богородице, приими смиренное моление наше, и не отрини нас, Заступление и Прибежище наше, и не возгнушайся нас, недостойных, но яко Милосердая, не престани молящи, Егоже родила еси, да дарует нам прощение многих согрешений наших, да спасет нас имиже весть судьбами. Помилуй нас, Владычице, помилуй нас, несть бо нам спасения от дел. Темже верно вопием Ти: помилуй рабы Твоя, и неплодное сердце наше покажи плодоносно благих дел. Призри на нас недостойных. Ты бо упование и покров наш, жизнь и свет сердцу нашему. Яко Невечерний Свет от чрева Твоего воздвигшая, озари душу нашу, Чистая, и отжени всяку мглу сердца нашего. Даруй нам умиление, покаяние и сокрушение сердечное. Сподоби нас по вся дни живота нашего творити волю Сына Твоего и Бога нашего и во всем благоугождати Ему единому. О Богомати, не престани молящи Рождшагося от Тебе за вся притекающия с верою к сему чудотворному образу Твоему и подавай им скорую помощь и утешение в скорбех, и напастех, и злостраданиих, избави их от клеветы и злобы человеческия, от враг видимых и невидимых, и всякия нужды и печали. Спаси отечество наше, град сей и вся грады и страны от всяких бед и нужд, и сотвори милостива нам быти Бога нашего, отврати всякий гнев Его на ны движимый и избави ны от належащаго и праведнаго Его прещения. О Боголюбивая Владычице, Ангелов украшение, мучеников славо и всех святых радосте, с ними моли Господа, да сподобит нас в покаянии скончати живота нашего течение. В смерти же час, Пресвятая Дево, избави нас от власти бесовския и осуждения, и ответа, и страшнаго испытания, и мытарств горьких, и огня вечнаго, да, сподобльшеся славнаго Царствия Божия, величаем Тя и славим воплощшагося от Тебе Христа Бога нашего, Емуже слава со Отцем и Святым Духом, ныне и присно и во веки веков. Аминь.
Молитва третья
К кому воззову, Владычице; к кому прибегну в печали моей; к кому привнесу слезы и воздыхания моя, аще не к Тебе, Царице Небесе и земли. Кто исторгнет мя из тины грехов и беззаконий, аще не Ты, о Мати Живота, Заступнице и Прибежище рода человеческаго. Услыши стенание мое, утеши мя и помилуй в горести моей, защити в бедах и напастех, избави от озлоблении и скорбей и всяких недугов и болезней, от враг видимых и невидимых, умири вражду стужающих мне, да избавлен буду от клеветы и злобы человеческим; такождь от своея ми плоти гнусных обычаев свободи мя. Укрый мя под сению милости Твоя, да обрящу покой и радость и от грехов очищение. Твоему Матернему заступлению себе вручаю: буди мне Мати и Надежда, Покров и Помощь и Заступление, радость и утешение и скорая во всем Помощница. О, чудная Владычице! Всяк притекаяй к Тебе, без Твоея всесильныя помощи не отходит: сего ради и аз недостойный к Тебе прибегаю, да избавлен буду от внезапныя и лютыя смерти, скрежета зубнаго и вечнаго мучения. Небесное же Царствие получити сподоблюся и Тебе во умилении сердца реку: радуйся, Мати Божия, Предстательнице и Заступнице наша усердная, во веки веков. Аминь.

Тропарь Пресвятой Богородице перед Ея иконой, именуемой “Феодоровская”
Тропарь, глас 4
Присшествием честныя твоея иконы, Богоотроковице, обрадованный днесь богохранимый град Кострома, якоже древний Израиль к кивоту завета, притекает к изображению лица Твоего и воплотившагося от Тебе Бога нашего, да Твоим матерним к Нему предстательством присно ходатайствуеши всем, под сень крова Твоего прибегающим, мир и велию милость.
Тропарь, глас 4
Днесь светло красуется преименитый град Кострома и вся Русская страна, созывающи к веселию вся боголюбивыя народы христианския, на преславное торжество Божия Матере, пришествия ради чудотворнаго Ея и многоцелебнаго образа, днесь бо явися нам пресветлое великое солнце, приидите, вси Богоизбраннии людие, новый Израиль, ко источнику цельбоносному, источает бо нам неоскудныя милости Пресвятая Богородица и избавляет вся грады и страны христианския невредимы от всех навет вражиих. Но, о Всемилостивая Госпоже, Дево Богородице, Владычице, спаси страну нашу, и архиереи, и вся люди Твоего достояния от всех бед по велицей Твоей милости, да зовем Ти: радуйся, Дево, Христианом похвало.


АНГЕЛА ХРАНИТЕЛЯ ТЕБЕ, ОЛЕНЬКА, РОДНАЯ ДЕВОЧКА!
ГОСПОДЬ С ТОБОЮ.
Ольга_020478
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 14 апр 2008, 19:17

Сообщение Ольга_020478 »

Опять прошу помощи у Матронушки. Сегодня на узи предположили страшный порок сердца у моей малышки. На днях еду в институт им. Бакулева перепроверять диагноз.
Матронушка, милая, попроси Господа нашего простить мне грехи мои и не наказывать за них мою пока не родившуюся доченьку. Спасибо что не оставляешь меня!
Горячева Наталья
Сообщения: 612
Зарегистрирован: 20 мар 2007, 16:31

Не оставь р.Б. Ольгу помощью своею, Матронушка!

Сообщение Горячева Наталья »

ОЛЕНЬКА! НЕ ВОЛНУЙСЯ ЗАРАНЕЕ. ЧТОБЫ ТЕБЕ НЕ СКАЗАЛИ, ЗНАЙ, ЧТО ГОСПОДЬ ВСЕГДА С ТОБОЙ! А ТОЛЬКО ЧТО РОДИВШИМСЯ ДЕТКАМ ТУТЖЕ ДЕЛАЮТ ОПЕРАЦИЮ. ТОЛЬКО НАБЛЮДАТЬСЯ НАДО В СПЕЦИАЛЬНЫХ КЛИНИКАХ. ТЕБЕ В БАКУЛЕВО ВСЕ ПОДСКАЖУТ. ГОРЯЧО МОЛЮСЬ О ТЕБЕ И ТВОЕЙ МАЛЫШКЕ.
МАТУШКА МАТРОНУШКА, НЕ ОСТАВЛЯЙ Р.Б. ОЛЬГУ, ПОМОГИ ЕЩЕ НЕ РОДИВШЕЙСЯ КРОШКЕ БЫТЬ ЗДОРОВОЙ. ДАЙ Р.Б. ОЛЬГЕ СЧАСТЬЕ МАТЕРИНСТВА, СПОКОЙСТВИЕ. ЧТО РЕБЕНОК ЗДОРОВ. НЕ ОСТАВЛЯЙ ЕЕ ТВОЕЙ МОЛИТВЕННОЙ ПОМОЩЬЮ И ЗАЩИТОЙ. ОНА ВЕДЬ И ТАК УЖЕ ИССТРАДАЛАСЬ. ПОМОГИ ЕЁ, ХРИСТА РАДИ!
ГОСПОДЬ С ТОБОЮ, ОЛЕНЬКА! СЧАСТЬЯ И СПОКОЙСТВИЯ ТЕБЕ! АНГЕЛА ХРАНИТЕЛЯ НА ВСЕМ ТВОЕМ ЖИЗНЕННОМ ПУТИ!
Молитвы Божией Матери перед Ея иконой, именуемой “Нерушимая Стена”
Молитва первая
Царице моя преблагая, надеждо моя, Богородице, приятелище сирых и странных Предстательнице, скорбящих Радосте, обидимых Покровительнице! Зриши мою беду, зриши мою скорбь; помози ми яко немощну, окорми мя яко странна. Обиду мою веси, разреши ту, яко волиши: яко не имам иныя помощи разве Тебе, ни иныя предстательницы, ни благия утешительницы, токмо Тебе, о Богомати, яко да сохраниши мя и покрыеши во веки веков. Аминь.
Молитва вторая
О, благодатная Владычице наша Богородице, Приснодево, приими от нас сие благодарственное хвалебное пение и вознеси ко Творцу и Зиждителю нашему теплыя молитвы Твоя за нас недостойных, да простит Он, Милосердый, нам вся грехи наша, помыслы лукавыя и нечистыя, дела скверныя. О, Госпоже Пресвятая, умилосердися и низпосли дар по коегожде потребе: болящия исцели, скорбящия утеши, заблуждшия вразуми, охрани младенцы, воспитай и научи юныя, ободри и настави мужи и жены, поддержи и согрей старыя, буди нам и зде, и в жизни вечней Стено Нерушимая, избави от всяких бед и напастей и от вечнаго мучения, да всегда воспевающе Твою Материнскую любовь, восхваляем всем сердцем Сына Твоего, со Отцем Его и Святым Духом, во веки веков. Аминь.

Тропарь Божией Матери перед Ея иконой, именуемой “Нерушимая Стена”
Тропарь, глас 4
К Богородице прилежно ныне притецем, грешнии н смиреннии, и припадем, в покаянии зовуще из глубины души: Владычице, помози, на ны милосердовавши, потщися, погибаем от множества прегрешений, не отврати Твоя рабы тщи, Тя бо и едину надежду имамы.
Ольга_020478
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 14 апр 2008, 19:17

Сообщение Ольга_020478 »

Cпасибо Наталья. Храни Господь Вас и Вашу дочь!
Олеся 1
Сообщения: 13
Зарегистрирован: 19 май 2008, 15:18

Сообщение Олеся 1 »

Ольга, напишите, как там ваша малышка? Дай Бог ей здоровья, я волнуюсь...
Ольга_020478
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 14 апр 2008, 19:17

Сообщение Ольга_020478 »

Cпасибо, Олеся. Обязательно напишу.
Храни Вас Господь.
Ольга_020478
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 14 апр 2008, 19:17

Сообщение Ольга_020478 »

Ох... к сожалению, подтвердили диагноз. Операцию малышке будут делать сразу после рождения, операция тяжелая, на открытом сердце. Надеемся на Бога. И верим что Господь нас не оставит.
Горячева Наталья
Сообщения: 612
Зарегистрирован: 20 мар 2007, 16:31

ГОСПОДЬ ОБЯЗАТЕЛЬНО УСЛЫШИТ И ПОМОЖЕТ, ОЛЕНЬКА!

Сообщение Горячева Наталья »

ОЛЕНЬКА, МИЛАЯ, ЧТО ТУТ СКАЖЕШЬ. ДЕРЖИТЕСЬ, ДУМАЙТЕ ПО-ВОЗМОЖНОСТИ О ХОРОШЕМ, ЧАЩЕ БЫВАЙТЕ В ХРАМЕ И У МАТРОНУШКИ, ЧАЩЕ ПРИЧАЩАЙТЕСЬ, ПОДАВАЙТЕ МОЛЕБНЫ И ЗАКАЗЫВАЙТЕ СОРОКОУСТЫ О ЗДРАВИИ Р.Б.ОЛЬГИ НЕПРАЗДНОЙ.
ОБЯЗАТЕЛЬНО НУЖНО, ЧТОБЫ БЫЛА СПЕЦИАЛИЗИРОВАННАЯ КЛИНИКА, РЕАНИМАЦИИ ДЛЯ РОЖЕНИЦ И РЕБЕНКА. ОЧЕНЬ МНОГОЕ ЗАВИСИТ ОТ ВРАЧЕЙ, НО САМЫЙ ГЛАВНЫЙ ВРАЧЕВАТЕЛЬ - ГОСПОДЬ. БУДУ ОТ ВСЕЙ ДУШИ ЗА ВАС МОЛИТЬСЯ, НАДЕЮСЬ НАС УСЛЫШИТ ГОСПОДЬ, ДОНЕСЕТ ЕМУ НАШИ МОЛИТВЫ И БЛАЖЕННАЯ МАТРОНУШКА!
НЕДАВНО ВИДЕЛА ПЕРЕДАЧУ ПО ТЕЛЕВИЗОРУ. ОЧЕНЬ ПОХОЖ НА ВАШ СЛУЧАЙ. У ЖЕНЩИНЫ НА 26 НЕДЕЛЕ ОБНАРУЖИЛИ У ПЛОДА СЕРЬЕЗНЫЙ ПОРОК СЕРДЦА. НО ОНИ РЕШИЛИСЬ РОЖАТЬ. ОПЕРАЦИЮ СДЕЛАЛИ СРАЗУ ПОСЛЕ РОЖДЕНИЯ МАЛЫШКИ - ДЛИЛАСЬ НЕСКОЛЬКО ЧАСОВ. НО НА ПЕРЕДАЧУ ПРИШЛИ ВСЕЙ СЕМЬЕЙ: МАМА СО ЗДОРОВОЙ КРАСИВОЙ ДЕВОЧКОЙ 3 ЛЕТ, ПАПА И ВРАЧ, ДЕЛАВШИЙ ОПЕРАЦИЮ.
И ЕЩЕ, ПОПРОСИТЕ ВАШИХ БЛИЗКИХ, КОГДА НАЧНУТСЯ РОДЫ, А ПОСЛЕ НИХ ОПЕРАЦИЯ, ОБРАТИТЬСЯ В ХРАМ И ПОПРОСИТЬ БАТЮШКУ ОТСЛУЖИТЬ ВОДОСВЯТНЫЙ МОЛЕБЕН МАТЕРИ БОЖЬЕЙ "ПОМОЩНИЦЕ В РОДАХ" И "ЦЕЛИТЕЛЬНИЦЕ" О ЗДРАВИИ ВАС И МАЛЫШКИ. И ПУСТЬ КТО-ТО ИЗ ВАШЕЙ СЕМЬИ ОТСТОИТ ЭТОТ МОЛЕБЕН И ВОЗЬМЕТ ВОДИЧКУ.
ПРИ СЛОЖНЫХ РОДАХ ПРИГЛАШАЮТ БАТЮШКУ ПРЯМО В РОДДОМ ДЛЯ КРЕШЕНИЯ, СЕЙЧАС ЭТО МОЖНО.
ДЕВОЧКА, МИЛАЯ! ДЕРЖИСЬ И ВЕРЬ, ЧТО ГОСПОДЬ НЕ ОСТАВИТ БЕЗ ПОМОЩИ МЛАДЕНЦА! ЕСЛИ БЫ ЕЙ НЕ СУЖДЕНО БЫЛО БЫТЬ С ТОБОЙ, ТЫ БЫ И НЕ ЗАБЕРЕМЕНЕЛА! ВЕРЬ, ЧТО ВСЕ БУДЕТ ХОРОШО, МОЛИСЬ. И МЫ С ТОБОЙ БУДЕМ МОЛИТЬСЯ! ДЕВОЧКА, ДОРОГАЯ, ПИШИ, ЕСЛИ БУДЕТ НУЖНА ПОМОЩЬ. ПРИМИ МОЕ МАТЕРИНСКОЕ БЛАГОСЛОВЕНИЕ.
АНГЕЛА ХРАНИТЕЛЯ ТЕБЕ НА ВСЕМ ТВОЕМ ЖИЗНЕННОМ ПУТИ И МАТРОНУШКУ РЯДОМ! ГОСПОДЬ С ТОБОЮ.
R.B. Elena
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 01 май 2008, 15:02

Сообщение R.B. Elena »

Ольга_020478 писал(а):Ох... к сожалению, подтвердили диагноз. Операцию малышке будут делать сразу после рождения, операция тяжелая, на открытом сердце. Надеемся на Бога. И верим что Господь нас не оставит.
Матронушка помоги малышке, моли Бога о ее здоровье, ведь это самое главное в жизни!
Горячева Наталья
Сообщения: 612
Зарегистрирован: 20 мар 2007, 16:31

ДИВЕН БОГ ДЕЛАМИ СВОИМИ!!!

Сообщение Горячева Наталья »

ОЛЕНЬКА, МИЛАЯ, НЕ ПРОПАДАЙТЕ! МЫ ВСЕ МОЛИМСЯ О ВАС С МАЛЫШКОЙ. ГОСПОДЬ НЕ ОСТАВИТ МАЛЕНЬКОГО АНГЕЛА!!! ТОЛЬКО МОЛИТЕСЬ И ВЕРЬТЕ! МАТРОНУШКА! МИЛАЯ, УСЛЫШЬ НАШИ СМИРЕННЫЕ МОЛЬБЫ. ПОМОГИ НЕТРУДНО РАЗРЕШИТЬСЯ Р.Б. ОЛЬГЕ НЕПРАЗДНОЙ, ДАЙ ЕЙ СИЛЫ, ПРИМИ УЧАСТИЕ В ОПЕРАЦИИ МАЛЫШКИ, ДАЙ СИЛЫ И УМЕНИЕ ВРАЧАМ, ДАЙ ВОЛЮ К ЖИЗНЕ МАЛЕНЬКОМУ АНГЕЛОЧКУ, ЧТОБЫ ВСЕ БЫЛО ХОРОШО, ЧТОБЫ ОПЕРАЦИЯ ПРОШЛА УСПЕШНО, И ДЕВОЧКА РОСЛА НА РАДОСТЬ МАМЕ. УМОЛИ ГОСПОДА БЛАГОСЛОВИТЬ Р.Б. ОЛЬГУ НЕПРАЗДНУЮ, ПОМОГИ ЕЙ ВО ВСЕМ.
АНГЕЛА ХРАНИТЕЛЯ, ВАМ ОЛЕНЬКА, НА ВСЕМ ВАШЕМ ЖИЗНЕННОМ ПУТИ. ЗНАЙТЕ, ЧТО У ВАС ЕСТЬ ДРУЗЬЯ, ОНИ МОЛЯТСЯ И ДУМАЮТ О ВАС. БЕРЕГИТЕ СЕБЯ. ДА ХРАНИТ ВАС ГОСПОДЬ И ЕГО ВЕЛИКАЯ МАТЕРЬ!
Ответить

Вернуться в «Просьбы о молитве»